Mikroregion Týnecko

Týnecko - svazek obcí

Týnecké vlnění

logoTýnecké Vlnění je projekt, který vznikl za účelem představit vize rozvoje města veřejnosti. Ukázat potenciál, který by bez pomoci odborníků zůstal i nadále skrytý. Spolupráce města, obecně prospěšných organizací, architektů, grafiků, inženýrů a ve finále stavebních firem přinesla množství projektů menšího i většího rozsahu, které jsou shromážděné do jednoho celku.

Týnecké vlnění je nová komunikační platforma města, která je určena nejširší veřejnosti. Zahrnuje projekty, které již byly zrealizované (např. úprava pěší zóny, nový „kabát“ mateřské školky) i projekty které jsou právě rozpracované či těsně před realizací. Jde samozřejmě také o dlouhodobé záměry a vize, jejichž cílem není, aby byly zrealizovány v blízké době. Je nutné připravit cestu pro jejich uskutečnění, ukázat myšlenky, nápady a možný směr rozvoje města, aby se v budoucnu některé z nich staly skutečností.

Veškerou iniciativu, kterou radnice vyvíjí, budeme prezentovat na těchto webových stránkách i na Facebooku. Obě stránky budou součástí oficiální komunikace města, jako doplnění současných internetových stránek. Chceme vám názorně ukázat, na čem pracujeme, dát vám podněty a prostor k diskuzi nad vším, co se ve městě děje. Nebojíme se nového pohledu na staré věci a rádi bychom vás přizvali, abychom společně a beze strachu rozvlnili „stojaté vody“ našeho města.

Martin Kadrnožka, starosta města Týnec nad Sázavou

http://www.tyneckevlneni.cz/

Město Týnec nad Sázavou

znak mesta Tynec 100

Město Týnec nad Sázavou

257 41  K Náklí 404
Telefon: 317 701 431
Fax: 317 701 297
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.mestotynec.cz
 

Informační centrum Týnec

Hotel Tynec logo orez

Společenské centrum Týnec

Klusáčkova 2
257 41 Týnec nad Sázavou

Telefon: 317 729 050. Tipy na výlet, turistické zajímavosti, služby v regionu a kalendář akcí. 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,">Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.centrumtynec.cz

Počasí

Počasí Týnec nad Sázavou - Slunečno.cz

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás:

  • Tel: 317 701 530
Jste zde: Home Týnec nad Sázavou Aktuality Týnecké vlnění